Dlaczego my?

Siła przekazu wideo

Twoja oferta trafi tam gdzie zechcesz

Nic nie jest tak bezpośrednie jak przekaz audiowizualny. Przyciąga wzrok i bez pytania kradnie chwilę czasu Twojego klienta. Wykorzystaj to! Pokaż to, co ginie na codzień w Twojej ofercie.

Jakość DSLR

piękny obraz lustrzanek cyfrowych

Zgodnie z najnowszymi trendami naszym głównym narzędziem pracy stały się lustrzanki cyfrowe. Piękne zdjęcia, żywe kolory i doskonała ekspozycja pierwszego planu ucieszy najbardziej wybredne oko.

Konkurencyjna cena

reklama na każdą kieszeń

Znamy realia małych i średnich firm, dlatego dostosowujemy projekt do Twojego budżetu. Otrzymujesz pełny produkt bez potrzeby przeprowadzania dużej inwestycji. Wręcz zachęcamy do porównania naszych cen z konkurencją.

Indywidualne podejście

dostosowujemy się do potrzeb Twojego biznesu

Zanim zabierzemy się do pracy, zawsze uważnie poznajemy działalność prowadzoną przez klienta. Zrozumienie Twoich potrzeb i rozpoznanie grupy odbiorców są kluczowymi krokami do osiągnięcia pierwszorzędnego produktu.

Profesjonalizm

ponad 3 lata doświadczenia i markowy sprzęt

Film to nasza pasja. Specjalizujemy się w klipach i spotach reklamowych, choć w swoim portfolio mamy także realizacje dokumentów, reportaży czy animacji 2d. Jesteśmy elastyczni i na pewno sprostamy Twoim oczekiwaniom.

Kreatywność

jesteśmy kopalnią pomysłów

Współpraca z nami to wielka burza mózgów. Zawsze możesz liczyć na profesjonalne wsparcie i dobrą radę. Twoja wiedza w połączeniu z naszą pomysłowością to sprawdzony przepis na sukces.

© Pomegranate Pictures 2014
Design: Natalia Antoszewska